Itaalia Muusika Festival (06.06.20 asendus)

Itaalia Muusika Festival (06.06.20 asendus)

Sa 05/06/2021 16:00
Haapsalu Piiskopilinnuse Hoov
29.50 – 107.50

BUY TICKET 

Kallid Itaalia muusika austajad,

Suure kurbusega peame teatama, et Itaalia Muusika Festival 2020 lükkub eriolukorra tõttu aasta võrra edasi, toimudes nüüd 5. juunil 2021.

Oleme Haapsalu Piiskopilinnuses tähistanud Itaalia Muusika Festivali juba 4 aastat. Tänavu 6. juunil oli meil ees juubelipidu. Ootasime seda suure põnevusega ja nagu Teie lootusrikastest murekirjadest festivali toimumisega seoses näha, ootasite seda ka Teie. Aitäh, toetuse eest! Jälgisime hoolega nii Eestis, Itaalias kui ka mujal maailmas toimuvat ja lootsime südamest olukorra kiiret paranemist.

Kui veel mõni aeg tagasi tundus, et viirus taandub suveks ja võimaldab meil festivali ettevalmistustega jätkata, siis tänaseks on selge, et praeguses olukorras ei saaks me pakkuda festivali publikule ja esinejatele seda võimsat emotsiooni, mis selle festivaliga igal aastal on kaasas käinud. Kõik senised külastajad mäletavad külmavärinaid tekitanud Al Bano Carrisi Eesti hümni, Toto Cutugno eestikeelseid esitusi ja Ricchi E Poweri lõpulaulu taustal säranud ning kogu Haapsalu katnud ilutulestikku.

Tunnetades praegust valitsevat üleüldist hirmunud õhustikku ja teadmatust lähituleviku ees, ei suuda me oma visiooni sel aastal täita. Oleme teinud terve aasta tööd, tasunud esinejatele ja pannud kokku tugeva meeskonna selle nimel, et saaksime üheskoos luua unustamatuid mälestusi. Kahjuks peame raske südamega festivali aasta võrra edasi lükkama. Võtame seda kui võimalust luua midagi veelgi suurejoonelisemat ja unustamatumat, sest ettevalmistamise aeg on kahekordistunud.

Programmi avaldame sügisel 2020. Sama koht, sama aeg, sama võimas emotsioon.

Praegu on üritusele väljamüüdud nii istekohtade kui ka VIP-ala sektorid. Tuhanded on ostnud pileti lossiplatsile. Kõik ostetud piletid kehtivad järgmise aasta festivalil ning keegi ei kaota oma kohta soovitud sektoris. Garanteerime, et selle aasta ürituseks ostetud piletid on parima võimaliku hinnaga.

Kõik ostetud piletid kehtivad järgmise aasta festivalil ning keegi ei kaota oma kohta soovitud sektoris. Pileteid ümber vahetama ei pea. Garanteerime, et selle aasta ürituseks ostetud piletid on parima võimaliku hinnaga.

Programm täieneb juba sellel sügisel. Piletiostjad kes soovivad pileteid tagastada, palume kirjutada meiliaadressil info@monstermusic.ee

Festivali korraldusmeeskond tänab mõistva suhtumise eest Haapsalu Linnavalitsust, SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid, artiste, festivali koostööpartnereid ja kõiki külastajaid. Aitäh, et olete olnud kannatlikud. Püsige terved ja me ei jõua ära oodata, mil taas kohtume!

Itaalia Muusika Festivali korraldusmeeskond

Monster Music OÜ, Rotermanni 14, Tallinn 10111

www.itaaliafestival.ee

www.monstermusic.ee

Show less

 

by: https://www.piletilevi.ee/eng/tickets/muusika/mitmesugust/itaalia-muusika-festival-060620-asendus-297492/?design=piletilevi

 

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

Questo sito utilizza Akismet per ridurre lo spam. Scopri come vengono elaborati i dati derivati dai commenti.