2021.06.05 HAAPSALU, Estonia

Itaalia Muusika Festival (06.06.20 asendus)

Sa 05/06/2021 16:00
Haapsalu Piiskopilinnuse Hoov
29.50 – 107.50

BUY TICKET 

Kallid Itaalia muusika austajad,

Suure kurbusega peame teatama, et Itaalia Muusika Festival 2020 lükkub eriolukorra tõttu aasta võrra edasi, toimudes nüüd 5. juunil 2021.

Oleme Haapsalu Piiskopilinnuses tähistanud Itaalia Muusika Festivali juba 4 aastat. Tänavu 6. juunil oli meil ees juubelipidu. Ootasime seda suure põnevusega ja nagu Teie lootusrikastest murekirjadest festivali toimumisega seoses näha, ootasite seda ka Teie. Aitäh, toetuse eest! Jälgisime hoolega nii Eestis, Itaalias kui ka mujal maailmas toimuvat ja lootsime südamest olukorra kiiret paranemist.

 

 

Kui veel mõni aeg tagasi tundus, et viirus taandub suveks ja võimaldab meil festivali ettevalmistustega jätkata, siis tänaseks on selge, et praeguses olukorras ei saaks me pakkuda festivali publikule ja esinejatele seda võimsat emotsiooni, mis selle festivaliga igal aastal on kaasas käinud. Kõik senised külastajad mäletavad külmavärinaid tekitanud Al Bano Carrisi Eesti hümni, Toto Cutugno eestikeelseid esitusi ja Ricchi E Poweri lõpulaulu taustal säranud ning kogu Haapsalu katnud ilutulestikku.

Tunnetades praegust valitsevat üleüldist hirmunud õhustikku ja teadmatust lähituleviku ees, ei suuda me oma visiooni sel aastal täita. Oleme teinud terve aasta tööd, tasunud esinejatele ja pannud kokku tugeva meeskonna selle nimel, et saaksime üheskoos luua unustamatuid mälestusi. Kahjuks peame raske südamega festivali aasta võrra edasi lükkama. Võtame seda kui võimalust luua midagi veelgi suurejoonelisemat ja unustamatumat, sest ettevalmistamise aeg on kahekordistunud.

Programmi avaldame sügisel 2020. Sama koht, sama aeg, sama võimas emotsioon.

Praegu on üritusele väljamüüdud nii istekohtade kui ka VIP-ala sektorid. Tuhanded on ostnud pileti lossiplatsile. Kõik ostetud piletid kehtivad järgmise aasta festivalil ning keegi ei kaota oma kohta soovitud sektoris. Garanteerime, et selle aasta ürituseks ostetud piletid on parima võimaliku hinnaga.

Kõik ostetud piletid kehtivad järgmise aasta festivalil ning keegi ei kaota oma kohta soovitud sektoris. Pileteid ümber vahetama ei pea. Garanteerime, et selle aasta ürituseks ostetud piletid on parima võimaliku hinnaga.

Programm täieneb juba sellel sügisel. Piletiostjad kes soovivad pileteid tagastada, palume kirjutada meiliaadressil info@monstermusic.ee

Festivali korraldusmeeskond tänab mõistva suhtumise eest Haapsalu Linnavalitsust, SA Haapsalu ja Läänemaa Muuseumid, artiste, festivali koostööpartnereid ja kõiki külastajaid. Aitäh, et olete olnud kannatlikud. Püsige terved ja me ei jõua ära oodata, mil taas kohtume!

Itaalia Muusika Festivali korraldusmeeskond

Monster Music OÜ, Rotermanni 14, Tallinn 10111

www.itaaliafestival.ee

www.monstermusic.ee

Show less

—————————————————————————————————————————-
—————————————————————————————————

Itaalia Muusika Festival 2020

L 6.6.2020 16:00
Haapsalu Piiskopilinnuse Hoov

26.40 – 106.80

OSTA PILET 

Haapsalu Itaalia Muusika Festivalil annab suurejoonelise vabaõhukontserdi legendaarne Umberto Tozzi 

Itaalia üks armastatuim laulja ja laulukirjutaja Umberto Tozzi esineb Haapsalus 6. juunil. Erikülalisena saabub kontserditurneega “Viva La Vita” Haapsallu Itaalia popooperi fenomen The Italian Tenors.

Umberto Tozzi rahvusvaheline edu saabus aastal 1974, mil tema sulest sündis laul “Un Corpo, Un Anima”. Sealt edasi sai tema karjäär vaid hoogu juurde tänu laulule “Ti Amo”, mis püsis Euroopa muusikaedetabelite esikohtadel rekordilised seitse kuud. Tozzi kuulsaimate hittide hulka kuuluvad laulud “Tu”“Stella Stai”“Gente di Mare” ja “Gloria”. Viimasest sai 1980. aastal kõige kuulsam Itaalia laul.

Oma karjääri jooksul on Umberto Tozzi müünud 70 miljonit plaati ja andnud kontserte täismajadele üle maailma. Armastatud Itaalia artisti sära ei ole vaibunud tänaseni, mehe viimasest turneest Itaalia vabaõhuareenidel võtsid osa kümned tuhanded Itaalia muusika ja Umberto Tozzi austajad.

The Italian Tenors triosse kuulub kolm Itaalia ooperilauljat Mirko Provini, Sabino Gaita ja Evans Tonon. Meeste repertuaar koosneb parimate Itaalia artistide lugude arranžeeringutest. Teiste seas saab täiesti uues kuues kuulda õhtu peaesineja Umberto Tozzi hittlugu “Gloria”.

Umberto Tozzi ja The Italian Tenors suurejooneline kontsert toimub Haapsalu Piiskopilinnuse hoovis 2020. aasta 6. juunil, mil kuurortlinnas Haapsalus toimub järjekordne Itaalia veinipidu. Veinipeo raames täitub Haapsalu, mida kutsutakse ka Põhjamaade Veneetsiaks, Itaalia maitsete, suurepäraste veinide ja muusikaga. Igal aastal külastavad üritust tuhanded Itaalia kultuuri austajad nii Eestist kui ka välismaalt.

Piletimüük Umberto Tozzi kontserdile algab 10. oktoobril kell 10:00 Piletilevi müügipunktides. Kiirematele Itaalia muusika austajatele on pilet soodushinnaga 24 eurot, millele lisanduvad Piletilevi vahendustasud.

Näita rohkem